Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém s otváranim webovych stránok

Dobry den. Mam problem s otvaranim web stranok, kratko potom ako som nainštaloval W7. Niektore stranky, idú otvoriť niektoré nie. Pred inštalaciou W7 šli bez problemov. Na druhom počítači mam totožný W7 a idú mi bez problémov na roydiel od notebooku otvoriť.

Vypisuje mi to nasledovné:

web www.pc.poradna.net neočakavane ukončil pripojenie.

Vyskušajte - Skontrolovať pripojenie
- skontrolovať proxy server a bránu firewall
- spustiť nástroj Diagnostika siete systemu windows

ERR_CONNECTION_CLOSED

Vyskušal som všetky 3 body + reset PC a pripojenia a nič nepomohlo. Aj stranku pc.poradne.net , otvorim bez problemov aj napíšem otázku ale akonáhle dam volbu vložiť tak vypíše vyššie uvedený text.Viete mi poradiť prosím, ďakujem.

500 Internal Server Error (???)

Máte rozhasený systém, na browser MS Edge W10/W11, ale ani Edge na W7 x64 žiaden problém, okno poradna.net naskočí vždy okamžite.

Podotýkam, žiaden AV, Defender nepoužívam. Windows je pri ISO inštalačke okresaný ntLite. Zatiaľ nič lepšie na svete ešte nevymysleli, ako SW ntLite z MS Windowsovsovconovsov spraviť skutočne desktopový, rýchly, stabilný OS zbavený balastu.

Hezký den,
Po vymazání cookies a také v anonymném okně je to stejné. Je to stejné ve Firefoxu, Edge i Internet exploreru. Je to jeko v mém příspěvku výše. Teď ani poslední bod obnovy nepomohl. Pokud to bude takto pokračovat a nebude žádné jiné řešení, pak to přeinstaluji a bude klid.