Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení usbc

mám skřín Be quiet! Pure Base 500DX a desku MSI X570-A PRO - AMD X570 nefunguje mi zdířka na skříni usb-c
pravděpodobně nebude zapojená mohl by mi někdo poradit jak jí zapojit? případně nějáký video návod

Takže na skříni není USB-C ??? Ale kabel/redukci USB-C strkáš do těch USB 3.1 či USB 3? Ty oba USB porty na skříni s něčím jiným (fleška, ext. disk) fungují?

Jinak, Apple je vybíravý - asi pozná, že to není nabíječka od Apple ...

Tedy ještě, s tím USB 3 to funguje, ale s USB 3.1 ne ??? Je uvnitř správně propojený na MB?

aha a dá se s tím něco dělat, aby mi to ze předu šlo?
nechápu proč mi nedali vědět, nechával jsem si to sestrojovat u czc a tam je když něco nebude kompaktibilní, že se ozvou a nic a ted se dozvím, že tu zdířku u pc mám jenom pro ozdobu