Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tekutej kov pro frajírky

Nazdar, dozvedel jsem se o sobe, ze sem uz nejsem drsnak ale od ted frajirek, takze chci si dat tekutej kov na svuj notas za 40 tisic.

Mam ale dotaz, pokazi se neco pokud omylem vystriknu tekutinu jinam nez na procak, a vse bude odpojeno?

Muzu pouzit 2 pasty, kov na prostredek a normalni na okraje?
Diky!!

no je pro mě novinka, žes byl na této poradně někdy v životě drsňák. co čtu tvoje odpovědi, spíš sedí kategorie imbecil.
ono je to skoro totéž: těžce mimo realitu, neschopný se sám obsloužit.
takže bych ten povrch pořádně utřel a dal jen 1 pastu, ať nemíchám do té přechodové škvíry dvě malty s různou hustotou.

Zkus si přečíst recenzi a diskuzi k tomu
https://m.alza.cz/thermal-grizzly-conductonaut-1g-d4798707.htm?kampan=adw1_komponenty_dsa_all_obecna_chlazeni-teplovodive-pasty_m_1003717_b__529728380090_~123594401426~&gclid=CjwKCAjw2P-KBhByEiwADBYWCsj-0qSb8VzzazqnHUAGtxp4N9ry4ty60eey7nicaj4eDwJmoN6fZBoC_coQAvD_BwE

Já už žádnou elektrický vodivou pastu nikdy nepoužiju, strašně blbě se to čistí a vše to zamatle.Pouzivam bílou.chladic a procesor sem nejdřív očistil ředidlem od žvýkačky a potom lihem od ředidla.

Míchat dvě pasty je blbý nápad.

Mam ale dotaz, pokazi se neco pokud omylem vystriknu tekutinu jinam nez na procak, a vse bude odpojeno?

Pokud to pak blbě ocistis (nebo to sundat nepůjde) nebo cesticky na plosnaku zůstanou částečně spojený tak ten ntb maximálně shoří.

Mě základovka omylem zapatlani okolí cpu stříbrnou pastou a brvnim blbem očištění (zdálo se to ok) přestala jen jet, čistil jsem to pak 3x. Roztíralo se to jak hovno po toaletaku, žádný setru a ok. Proto už 15 let jen bílou.

Tak dneska jsem dával tu pastu, nanesl jsem to a všiml jsem si že teploty u CPU jsou horší, tak si říkám že to je úplná blbost že jsem určitě špatně zapojil větrák, zkontroluju nic stejný, tak mě napadlo že tam je málo pasty, dost pravěpodobmé, a samozřejmě že u CPU se udělalo místo bez pasty. Přidám pastu zapojím a notas nenaběhne, tak to zkontroluju znova co s tím je a pasta na desce. Tak sem rovnou koukal na netu, jakej novej pc si koupím. Sice bych si přilepšil o rtx3070 desktop, ale bylo mi líto těch peněz. Hledal jsem na netu jestli se to někomu taky stalo, a zrovna jsem narazil na forum kde nějakej štastlivec odstranil pastu dal tam starou a naběhlo mu to. Tak jsem to udělal taky a PC naštěstí funguje. Asi sem měl štěstí hlavně díky tomu že jsem tam dal fakt málo pasty, že se nic neodpálilo. Každopádně přece jenom chci nejlepší teploty, takže do toho ted nechci jít po hlavě a zkusit nějakou pásku co tu někdo psal. Poradí mi někdo jakou pásku mám hledat?

Tak si to málem posral a máš chuť pokračovat ? Přesně jak sem psal s tím vodivým. A při další rozborce bys mohl něco urvat. No komu není rady tomu není pomoci:x:

Uvědom si že pasta ovlivňuje přestup -odvod-tepla od cpu/gpu do chladiče. Pokud je rozpálený poddimenzovaný chladič notebooku tak sebelepší nepomůže. Změřil bych si teplotu té chladící kostky pomocí ir teploměru.

Jasný móre, a to že tu dávám kvalitní rady v oblastech který znám, který přebijí několikanásobě informační hodnotu ostatních to je asi vzduch? To je to vaše primitivní myšlení, (idiotské) aneb je jedno co člověk mluví za hovna, hlavně že mluví povýšeně a rádoby slušně, pak může psát informační průjmy jak chce. Nuda měl pravdu tady napsat něco co dává mnohem větší smysl ale je proti proudu je automaticky označeno jako protispolečenské, diskriminační. Už mi poradili jinde, někde kde nejsou zapšklí čecháčci tadyta poradna nemá budoucnost.

Nebudu se s tebou dohadovat. Když se ti tady nelíbí, tak sem nelez. A budou spokojení všichni.

Doteď jsem se snažil být tolerantní a tvoje "frajírkovské" a "chlapácké" kecy přehlížet, ale už to stačilo. Varování jsi dostal hned na začátku, takže pokud s tím nedáš pokoj, odteď budu rovnou mazat.