Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bluetooth interferuje s lednici

Zdar,
vaham, jestli to dat sem nebo do kutilske, ale predpokladam, ze tady bude vic lidi, kteri rozumi elektro vecem.

Mam polohovaci postel a to polohovani je ovladacem nejspis pres bluetooth, nemam k tomu zadne papiry, ale ma se to dat ovladat i pres telefon pres bluetooth, tak predpokladam, ze ovladac to tam ma resene stejne.
Kdyz se ovladac sepne, tak v lednici vzdalene asi 3m zacne jakoby prskat, poslechem jsem zjistil, ze to jde odnekud zezdola, kde je umisteny kompresor. Momentalne je lednice vypnuta z elektriky a stejne to tam prska ve chvili, kdy ovladac polohuje postel.
Dokazal by to nekdo vysvetlit?

Řešení:

Tak je to vyřešené.

To nebyla lednice, ale zásuvka za lednicí.

Je na stejném obvodě jako zásuvka, kde byla postel a je tam hliníkový drát, kterej nejpíš není dotaženej a jakmile se něco přindá do další zásuvky, tak tady v té vzniká oblouk a chrčí to. Momentálně není žádná zásuvka na tom obvodě pod proudem, takže to neřešim a jakmile odendám lednici, tak to tam dotáhnu nebo možná tu zásuvku vyměním za novou.

Tak je to vyřešené.

To nebyla lednice, ale zásuvka za lednicí.

Je na stejném obvodě jako zásuvka, kde byla postel a je tam hliníkový drát, kterej nejpíš není dotaženej a jakmile se něco přindá do další zásuvky, tak tady v té vzniká oblouk a chrčí to. Momentálně není žádná zásuvka na tom obvodě pod proudem, takže to neřešim a jakmile odendám lednici, tak to tam dotáhnu nebo možná tu zásuvku vyměním za novou.