Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kabel od reproduktorů

Zdravím, mám potíže s reproduktorem od značky Logitech. Repráky mám zapnuté přes jacka do notebooku, ale dost často se stává, že přestane hrát levý reproduktor. Když ale do kabelu trošku zatlačím směrem do počítače zvuk zase naskočí. Nebo když hýbu s kabelem. Je to zvláštní a nevím, kde přesně je chyba. Neví někdo co by s tím mohlo být a zda se to dá opravit?
Děkuji, hezký den

V lepším případě je to v konektoru, nebo v jeho blízkosti, v horším případě je to v notebooku.
Konektory Jack (2.5 a 3.5 mm) zvlášť vynikají svoji nespolehlivostí, ale zkuste do počítače nebo notebooku vtěsnat cokoliv jiného (v počítači by se možná dal použít ještě cinch a jack 6.3 - ten díky větším rozměrům je o něco spolehlivější).

Zkusil bych ty repráky připojit k něčemu jinému, jestli se taky projevuje stejná chyba, a doufal bych, že ano, protože ucvaknout a připájet nový konektor je na levnou a rychlou opravu, což se o opravě notebooku říct nedá. Na druhou stranu existují externí usb zvukovky, takže by nebylo vše ztracené ani pokud by byla chyba na straně ntb.

Pokud to dělá problém při "hejbání" s konektorem, nebude to v reprákách :-)

Ověřit to můžeš "hejbáním" s konektorem ještě v jiném zařízení. Ale může být i poškozený kabel, opět vyzkoušíš "hejbáním" s kabelem po celé délce.