Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s localhost

Zdravím, nemohu se připojit ke Google Drive desktopové aplikaci. Problém je asi někde v síťovém nastavení. Když se pokusím přihlásit k desktopovému Drive (přihlášení probíhá v prohlížeči), tak se objeví hláška: Tento web není dostupný. Odpověď webu localhost trvala příliš dlouho. ERR_CONNECTION_TIMED_OUT.

Když spustím diagnostiku najde to tohle: Zařízení nebo prostředek (localhost) není nastaven, aby přijímal připojení na portu 62204.

Zkoušel jsem vypnout firewall, vymazat cookies, zakázat proxy... nic nepomohlo.

Windows 10

loclahost je tvoj pc, takze aplikacia od Googlu by mala otvorit por 62204 k comu evidentne nedojde.
Treba zistit preco a to moze sposobovat samotna aplikacia, druha a celkom pravdepodobne moznost je, ze ti to blokuje nejaky security balicek a jeho debilny firewall.

vysvetluje jeho ubohou vyuzitelnost domacimi bfu. coz umi - jak taky podotykas - proste vycisteni disku.

dale "umi cistit registry", to miluji vsechny bfu odkojene zive.
o tom ze to umi si myslim svoje. a k cemu to ma byt dobre, me obcas presvedcuji prave ti bfu, kteri netusi co v registrech je a jak je windows ctou.

taky umi zobrazit nektere startup polozky, jen to jeste zadnemu domacimu samoadminovi nepomohlo, protoze nevi co s tim.
lepsi prehled je v ms autoruns + ms process explorer.

takze: k cemu ccleanery a spol?
(jen recnicka otazka)