Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google..potvrdte svoj vek

Viem, ze sa to tu uz niekde riesilo, ale neviem ako to dopadlo a neviem to najst.
Takze otazka znie ako vazne mysli Google zmazanie uctu ak nepotvrdi uzivatel svoj vek?
Ide o ucet mojho syna, z (ne)znameho dovodu im nechce povedat kedy sa narodil;o).

Na mne to už Gůůůgl také zkouší, dokonce na všech účtech, co mám. A dneska to vylepši, že mám nastavit, co má udělat s mým účtem až chcípnu. To už snad hodně přehání, to mi docela nasralo, že se těší, až zdechnu. Zdá se, že etika je Gůůůglu zcela cizí.

Tak otázka je, jestli se těší, nebo jestli ti prostě dává na vybranou...
Jsou účty, které bych chtěl zachovat na věky věků, ale jen read-only, jiné, kde bych chtěl předat aktivní správu dědicům a ještě jiné, které bych po smrti chtěl prostě komplet vymazat. A pak takové, kde je mi to zcela fuk.
Každá z těch voleb má nějaké výhody a nějaké důvody, kde se hodí a kde ne. A v mnoha případech je IMHO lepší si to rozhodnout sám, než to nechat na někom jiném bez možnosti volby.
A že smrt čeká na každého, tedy i na ně, je sice pro většinu lidí nepohodlné, ale nevyhnutelné. (Ano, jsou lidi, pro které to je útěchou, ale i tak je to nevyhnutelné.)