Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google..potvrdte svoj vek

Viem, ze sa to tu uz niekde riesilo, ale neviem ako to dopadlo a neviem to najst.
Takze otazka znie ako vazne mysli Google zmazanie uctu ak nepotvrdi uzivatel svoj vek?
Ide o ucet mojho syna, z (ne)znameho dovodu im nechce povedat kedy sa narodil;o).

Proc si neco nevymysli? Nemusi tam preci zadavat spravny udaj, pokud to nebude nechavat overovat.

Vim, ze se tu resilo to, ze pokud ti neni 18 let a nepotvrdis to prirazenim platebni karty nebo oskenovanim obcanky, tak ti Google nedovoli chodit na obsah oznaceny "pro dospele" na youtube. To reseni nema, nemusis se na takova videa koukat. Ani ja to Googlu nepotvrdil a teda, kdyz tam nabehne podobny obsah, tak se nekouknu.

myslím že tu nedávno pružil redmarx a bylo to jen takové nadávání pro nadávání, že ani nechtěl nic řešit.

když se mě u některých videí yt znovu ptá na věk, že jim můžu skenovat nějaký doklad, tak jim můžu.
žiju bez toho videa, co jim je do toho. fízlování ať si zkouší v číně nebo v usa.
(přestože mi google lustruje poštu, dětinsky se vyptává na věk - v tom jsou proti číně desítky let pozadu)

tvé dítě chce publikovat a google mu asi hází pod nohy větší klacky, jestli ho nechce pustit ani k účtu. přejít na vevo nemůže, ty skoupili taky.
tak ať si pionýr vybere: přestane tam zobrazovat vrstevníky (malé děti) a bude v každém druhém videu mít americkou vlajku, to bude zřejmě v pořádku.
nebo bude mít dětský kanál u nich, pak zatím musí přijmout jejich podmínky.
nebo vyroste, stane se poslancem eu a prosadí zákon proti šíkanování dětí majoritním pokryteckým googlem s miliardovými pokutami.

google - který tu šíří fašistické weby, svobodné vysílače, mapy, dezinformátory, zdravotně zcestný nebo rovnou nebezpečný obsah - toto všechno ignoruje a hraje si na svatouška kádrováním věku a dokladů uživatele. fuck.

Podobné niečo som napísal supportu dotyčnej firmy,keď ma blokli na 24 hodín z dôvodu,že využívam ich funkcie prirýchlo,fašistov a podobnych neblokujú nijako,mne blokli vraj za prirýchle používanie………ešte som sa ich spýtal,či je procesor v mojom smartfóne rýchlejší ako procesory v ich serveroch,keď ich servre nestíhajú jeho tempu…

Synator ma Google ucet uz niekolko rokov, isty cas sme pouzivali aj rodicovsku kontrolu, teraz ma 13 a kedze to uz nechce (co mu Google ponechal ako pravo;o)) tak ju uz nepouzivame.
Aky vek tam ma zadany netusim, mne prisiel len mail ako podpornemu mailu pre jeho konto, ze do 14 dni mu zrusia ucet ak sa neoveri a to zadanim datumu narodenia, alebo ak je starsi ako 16 rokov dokladom totoznosti, ci kreditnou kartou.

Na mne to už Gůůůgl také zkouší, dokonce na všech účtech, co mám. A dneska to vylepši, že mám nastavit, co má udělat s mým účtem až chcípnu. To už snad hodně přehání, to mi docela nasralo, že se těší, až zdechnu. Zdá se, že etika je Gůůůglu zcela cizí.

Tak otázka je, jestli se těší, nebo jestli ti prostě dává na vybranou...
Jsou účty, které bych chtěl zachovat na věky věků, ale jen read-only, jiné, kde bych chtěl předat aktivní správu dědicům a ještě jiné, které bych po smrti chtěl prostě komplet vymazat. A pak takové, kde je mi to zcela fuk.
Každá z těch voleb má nějaké výhody a nějaké důvody, kde se hodí a kde ne. A v mnoha případech je IMHO lepší si to rozhodnout sám, než to nechat na někom jiném bez možnosti volby.
A že smrt čeká na každého, tedy i na ně, je sice pro většinu lidí nepohodlné, ale nevyhnutelné. (Ano, jsou lidi, pro které to je útěchou, ale i tak je to nevyhnutelné.)