Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdu obrazky na stranke

Zdravim, lamem si hlavu preco mi prestal web hlavnespravy zobrazovat obrazky. Pri povoleni cookies sice ide ale vzdy som ho prezeral s vypnutymi cookies tak ma zaujima co sa mohlo stat ze uz to nejde. Cache a pod. vymazane, opera je aktualizovana, vpn a blokovanie reklam tiez. Moze to robit napr. nejaka skodna v pc?

Skodnu nenaslo, skusil som aj esetonlinescanner. Inak pc funguje dobre, ziadne vytazenie alebo vela procesov tak neviem.
Myslel som ze "sato spravi samo", ze chyba je na druhej strane ale uz su to 2 tyzdne a v opere stale nejde 1 web.
Ked v momente nacitavania ho zastavim tak je tam vsetko ale akonahle dokonci nacitanie obrazky zmiznu.

Ano je tam blokovanie na reklamy- ochrana sukromia. To som skusal, zaujimave je že ked som to vypol a refresol stranku obrazky boli ale iba v casti obrazovky. Ked som scrolol nizsie alebo vyzsie uz nie, zase refres a boli - v tej casti co bola na obrazovke.
Fakt mi je to divne, zatial vydim moznost odinstalovat operu tak aby po nej nezostalo totalne nic -az sa to vôbec dá, alebo uz iba reinstal win10 az by tam bola nejaka hnusoba co nejde najst.

Uvidím ci to pomoze, spravim to cez totalcmd nech najde vsetko-aj skryte subory od Opery-(po odinstalacií), a tie potom vymazem. To iste asi aj v regedite by pomohlo, nech tam neni stopa po Opere. Boohuzial stale mam pocit ze to asi nepomoze ked je vse ok-100%.
Mbam a pod. som nespustil v safe mode, zeby ...?

Mimo téma: Kvůli jednomu dost pomalému wifi připojení jsem v upřesňujícím nastavení vypnul stahování obrázků a pak na to zapomněl. Bylo mi (po delší době) divné, že spousta webů je bez obrázků, ale nějak mi to nedocvaklo (spousta salších je zobrazovala z cache). Pokud vím, tak soudobé prohlížeče snad ani takové možnosti (zákaz obrázků, skriptů, zvuků a podobně) ani nemaji, nebo to mají dobře ukryté, tohle se mi stalo před více lety.