Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdu obrazky na stranke

Zdravim, lamem si hlavu preco mi prestal web hlavnespravy zobrazovat obrazky. Pri povoleni cookies sice ide ale vzdy som ho prezeral s vypnutymi cookies tak ma zaujima co sa mohlo stat ze uz to nejde. Cache a pod. vymazane, opera je aktualizovana, vpn a blokovanie reklam tiez. Moze to robit napr. nejaka skodna v pc?

Mimo téma: Kvůli jednomu dost pomalému wifi připojení jsem v upřesňujícím nastavení vypnul stahování obrázků a pak na to zapomněl. Bylo mi (po delší době) divné, že spousta webů je bez obrázků, ale nějak mi to nedocvaklo (spousta salších je zobrazovala z cache). Pokud vím, tak soudobé prohlížeče snad ani takové možnosti (zákaz obrázků, skriptů, zvuků a podobně) ani nemaji, nebo to mají dobře ukryté, tohle se mi stalo před více lety.