Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook zapinani - musím celý čas držať F1

Zdravím, mám maličký problém mám nějaký ho notebook,
na ktorom musím celý čas držať F1 aby fungoval správne
ako náhle pustím F1 notebook sa vypne, viete približne kde by mohla byť chýba?

1. Opravár mi hovoril, že chýba je v maticnej, ja zase si myslím či to nebude.problem s windowsom alebo klávesnicou

Za rýchlu odpoveď ďakujem vopred

Změna předmětu, původně: Notebook zapinani (host)

Opravár mi hovoril, že chýba je v maticnej, ja zase si myslím či to nebude.problem s windowsom alebo klávesnicou

Určitě máš pro svoje doměnky nějaké argumenty.

- pokud je problém s Windows, nabootuj nějaký live operační systém třeba z DVD nebo flešky.
- pokud je problém v klávesnici, tak jedině ji zkusit fyzicky odpojit