Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční klávesnice

Ahoj,
Skladal jsem si pc na csko ale nemůžu se dostat pres bios stranku o chybějícím systému protože mi nefuguje klávesnice (teda funguje všude jinde), vyzkoušel jsem všechna na usb i jinou klávesnici a nic nereaguje. Prosím o pomoc co s tím?

Scrren https://prnt.sc/1wzeo4l
Díky

Pc je HP dc7800, core duo e7200, 4gb ram, r5 250

Zrovna včera jsem se mordovala se stejným problémem.Návody jsem si zadávala na mobilu...vyndat baterku-nelze mám jí napevno,ale to by prý mělo pomoct...Už ani nevím co jsem všechno zkoušela.Ale nakonec se mi to povedlo...vypnula jsem noťas a rychle za sebou jsem klikla 5x na klávesu zapnutí Notebooku.při pátém kliku se zapnul a začal cosi načítat po automatickém restartu,klávesnice v pohodě.Nevím jestli to byla náhoda,nebo to fakt zafungovalo.