Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Presný typ RAM pri upgrade

Ahojte chcem urobiť upgrade RAM na notebooku mám Samsung DDR4 2666Mhz. A chcel by som 16GB, čiže + 8GB novej. Chcem sa opýtať musí výrobné číslo pamäte presne sedieť totiž mám : M471A1K43CB1-CTD a našiel som na internete iba M471A1K43DB1 - CTD. Ide o to že je tam iné jedno písmeno. Viete mi povedať v čom je tá druhá iná? Co znamená to iné písmeno? Ďakujem pekne

Pri C sú pamäťové “chrobáky” v jednej rade,pri D sú “chrobáky” v dvoch radoch nad sebou na jednej strane,tie nemusia fungovať v z.doskách,ktoré podporujú pamäte,ktoré majú “chrobáky” na obidvoch stranách v jednom rade,treba si prečítať manuál k notebooku/na stránke výrobcu,aké typy pamäti je možné použiť na upgrade….