Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zpomalení PC

Zdravím, mám takový dotaz-po přeinstalaci Microsoft Office z verze 2003 na 2007 se mi vše znatelně zpomalilo, dá se to nějak napravit?(Intel Pentium 4A, 2400MHz,ASUS P4PE-X,pracovní 512MB, W.XP ) Děkuji...

tak jsem tam našel tyto řádky,o nichž nevím, zda je mohu všechny vymazat?, jinak jsem poctivě stáhnul..,a mám Kerio firewall,komunikaci jsem zakázal. Asi jsem to nepřesně uvedl-mám zpomalené jen reakce v EXCEL dokumentech- ukládání, listování, ap.
GrooveMonitor C/Pr.Files/Micr.Office...
ctfmon C/Windows/system32...
wcescomm C/Pr.Files/Micros....
OETRN C/Dokuments and Settings/All Users...

Dík.

pokud je off2007 poctivě stažen, pak ti nikdo nezaručí co obsahuje a jak se chová; proto taky můj dotaz na firewall.
zkus aspoň zkontrolovat v nastavení excelu, jaké používá adresáře pro ukládání souborů, jestli není někde neexistující nesmysl.
pokud máš ve zvyku instalovat samé poctivě stažené programy, povypínej v msconfig raději všechno.

firewall samozřejmě taky mírně zatěžuje/zpomaluje pc. je to jako u domu, kde tě odemykání dveří taky trochu zdržuje.

By installing the Compatibility Pack in addition to Microsoft Office 2000, Office XP, or Office 2003, you will be able to open, edit, and save files using the file formats new to Word, Excel, and PowerPoint 2007.

Ne, to není odlehčená verze. Ty programy ve verzi 2007 získáš tak, že si nainstaluješ Office 2007.

Já si třeba myslím že Kerio je super program ale není vhodný pro mě. Já radši dostanu vira a vylížu se z toho než abych automaticky odklikával kerio. A proto si myslím že Kerio není vhodné pro běžné uživatele počítačů stejně jako není vhodný rezidentní štít od spybot nebo od spyware terminatora.