Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zpomalení PC

Zdravím, mám takový dotaz-po přeinstalaci Microsoft Office z verze 2003 na 2007 se mi vše znatelně zpomalilo, dá se to nějak napravit?(Intel Pentium 4A, 2400MHz,ASUS P4PE-X,pracovní 512MB, W.XP ) Děkuji...

Já si třeba myslím že Kerio je super program ale není vhodný pro mě. Já radši dostanu vira a vylížu se z toho než abych automaticky odklikával kerio. A proto si myslím že Kerio není vhodné pro běžné uživatele počítačů stejně jako není vhodný rezidentní štít od spybot nebo od spyware terminatora.