Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přípony souborů

dobrý den,
zmizly mi přípony souborů a nejde mi nastavit jejich zobrazení. Kdykoliv to přehodim a potvrdim tak se mi stejně žádná přípona neukáže a když zajedu znovu do nastavení tak políčko "Skrýt příponu souborů známých typů" je zaškrtlé i když jsem ho předtím ododznačil? 3-[
Děkuji

Zatímco ostatní to sváděj na spyware, já mam naprosto jiné myšlení a svádím to na ANTIspyware 8-), které by třeba mohlo hlídat registry - a tedy bych zkusil :

Start - Spustit - napsat :regedit - enter a podivat se do klice :

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\C urrentVersion\Explorer\Advanced]
"HideFileExt"=dwo r d:0000000

tak dulezite je jestli jdou ty koncovky, treba to nemusi bejt spyware (to jsou jen mé komplexy, ktery jak slysi ze se vsechno svadi na spyware se uz zvdeda ze zidle :-D )

Tak nevim. Už jsem vyzkoušel všechno možný a nic. možná mi to při poslední antivirové kontrole smázlo nějaká nakažený soubory a bylo tam něco co se toho týkalo nebo fakt nevim. Ty antyspyware ochrany asi na to taky vliv mít nebudou protože když to přenastavim přes ty registry a resetnu poč tak to normál běží. Ale jakmile otevřu to nastavení složky tak to zas blbne.

karel se tě ptal zda ti běží naráz dva antispyware - ??

jinak se zkus podívat, zda nemáš v registrech stejnou vadnou hodnotu v hkey_current_user i v hkey_local_machine

to skrývání přípon může být úmysl nějakého viru, takže bys měl vědět co ti běží v paměti:
start - spustit - cmd.exe: taskmgr /svc

skenování antivirem zkus v nouzovém režimu windows, snad bude úspěšnější.

Tak už jsem to vyřešil. V registrech v LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsofot/Windows/CurrentV ersion/Explorer/Advanced/Folder/HideFileExt jsem musel změnit následující

DefaultValue na 0
CheckedValue na 1
UncheckedValue na 0

A pak resetnout. a vše šlape

Jinak ty spyware mám spybot a pak ten co má v sobě NOD. Počítám že mi to udělal nějaký virus který jsem předevčírem našel a smázl a registry se asi neopravili. Jinak si to nedokážu vysvětlit.