Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přípony souborů

dobrý den,
zmizly mi přípony souborů a nejde mi nastavit jejich zobrazení. Kdykoliv to přehodim a potvrdim tak se mi stejně žádná přípona neukáže a když zajedu znovu do nastavení tak políčko "Skrýt příponu souborů známých typů" je zaškrtlé i když jsem ho předtím ododznačil? 3-[
Děkuji

Zatímco ostatní to sváděj na spyware, já mam naprosto jiné myšlení a svádím to na ANTIspyware 8-), které by třeba mohlo hlídat registry - a tedy bych zkusil :

Start - Spustit - napsat :regedit - enter a podivat se do klice :

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\C urrentVersion\Explorer\Advanced]
"HideFileExt"=dwo r d:0000000

Tak nevim. Už jsem vyzkoušel všechno možný a nic. možná mi to při poslední antivirové kontrole smázlo nějaká nakažený soubory a bylo tam něco co se toho týkalo nebo fakt nevim. Ty antyspyware ochrany asi na to taky vliv mít nebudou protože když to přenastavim přes ty registry a resetnu poč tak to normál běží. Ale jakmile otevřu to nastavení složky tak to zas blbne.

karel se tě ptal zda ti běží naráz dva antispyware - ??

jinak se zkus podívat, zda nemáš v registrech stejnou vadnou hodnotu v hkey_current_user i v hkey_local_machine

to skrývání přípon může být úmysl nějakého viru, takže bys měl vědět co ti běží v paměti:
start - spustit - cmd.exe: taskmgr /svc

skenování antivirem zkus v nouzovém režimu windows, snad bude úspěšnější.

Tak už jsem to vyřešil. V registrech v LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsofot/Windows/CurrentV ersion/Explorer/Advanced/Folder/HideFileExt jsem musel změnit následující

DefaultValue na 0
CheckedValue na 1
UncheckedValue na 0

A pak resetnout. a vše šlape

Jinak ty spyware mám spybot a pak ten co má v sobě NOD. Počítám že mi to udělal nějaký virus který jsem předevčírem našel a smázl a registry se asi neopravili. Jinak si to nedokážu vysvětlit.