Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Která proměnná je prostřední?

using System;

namespace A
{
    class Program
    {
        static void Main(string[] args)
        {
            int prvni = 40;
            int druha = 78;
            int treti = 55;
            int pomocna = 9;

            if (prvni >= druha && prvni <= treti)
            {
                Console.WriteLine("Prostřední hodnota je " + prvni);
            }
            if (druha >= prvni && druha <= treti)
            {
                Console.WriteLine("Prostřední hodnota je " + druha);
            }
            if (treti >= druha && treti <= prvni)
            {
                Console.WriteLine("Prostřední hodnota je " + treti);
            }
            Console.WriteLine("Pomocná hodnota je: " + pomocna);
        }

Zdravím, tady mi to zase nějak nešlape. Mám tři čísla, a mám určit, které z nich je PROSTŘEDNÍ (pokud mluvíme o velikosti). Z nějakého důvodu se mi na konzoli zobrazí jen ta "Pomocná hodnota: 9"... :hm

Hele, priateľu gripene, ak toto myslíš vážne, tak potom len jena otázka:

vieš vôbec ty sám vyhodnotiť, čo si vytvoril?

Ak vieš a naďalej sa čuduješ, ako je možné, že vychádza výsledok, ktorý vychádza, tak potom máš dve možnosti:
- alebo fakt začneš rozmýšľať
- alebo to vzdaj a začni sa venovať niečomu, na čo máš vlohy

Prejdi si krok po kroku a povedz, čo iné si očakával...

Když jsme před desítkami let takové příklady dělali ve škole, tak se nedeklarovaly proměnné pro každé číslo, ale čísla se načetla do pole, v cyklu se pole projelo a vyhledalo největší/nejmenší číslo. nebo se pole seřadilo a pak si sáhnul pro číslo, které potřebuješ - třeba pro to prostřední. A pak je úplně jedno, jestli jsou tam 2 nebo 3 čísla stejná.