Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hdr 400 a curved monitor vyplati se

Vyplati se priplatit si o 2 litry za 2x vic zaobleny monitor s hdr400? Chtel bych lepsi herni zazitek a mene unavene oci, zaroven sem koukal na nektere porovnani ve hrach, a obraz pusobil min kreslene a v nekterych hrach to opravilo modrou tmu na tmavou, coz se mi libi. Jestli tu ma nekdo zkusenost s temito dvemi specifikacemi a porovnanim.

Ak niekto napise, ze to ma doma tym nemachruje tak nezavid.
Naopak ti zdiela velmi dolezitu informaciu, ze dany produkt doverne pozna, takze vie o jeho + a - a ked napise, ze je ok mas to hned z prvej ruky.
A trosku menej schizofrenie...ak prides a pytas sa na nieco, co je dobre pride mi divne ak si zaroven odpovedas, co je lepsie.

Ahoj zadam informacni pomoc, pokud ma monitor hdr nastaveny v ms, a ja pustim hru ktera ho nepodporuje, uvidis nejaky, ba i maly HDR monitor efekt ve hre? Zkousim treba titanfall 2 kde HDR není, a obrazovka mi píše HDMI-HDR