Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem JS - jak vygenerovat li seznam

Ahoj, chtěl bych prosím poradit. Jak se používá
var li = document.createElement('li')
když je to ve funkci ve forEach() a navíc volá ta funkce sama sebe? Děkuji.

Jen nástřel:

..
var ul = document.createElement('li');

function list(){
  ..
  arr.forEach(function(obj){
    var li = document.createElement('li');
    list ();
  })
  return li;
}

var li = list();
ul.appendChild(li);
..

V prvním řádku jsem se na konci uklepl, patří tam
var ul = document.createElement('ul');

Zkusím to lépe popsat:
Vytvořím nový element ul
var ul = document.createElement('ul');

pak vytvořím proměnnou li kterou chci naplnit objekty které vrací funkce list()
var li = list()

no a funkce list každým zavoláním vytvoří nový element li.
No a tady mám problém, že nevím jak ty všechny li vrátit returnem aby naplnili tu proměnnou var li = list() kd\ž ta funkce volá sama sebe.
abych potom mohl pomocí
ul.appendChild(li)
vložil do elementu veškeré objekty z promměné li které vrátila ta funkce list().

Nevím jestli jsem ti to teď nějak objasnil :(
Děkuji