Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba ochrany soukromí

Mám takový problém dělá to na vícero stránkách

Vaše připojení není soukromé
Útočníci se mohou pokusit odcizit vaše údaje na webu www.egd.cz (například hesla, zprávy nebo informace o platebních kartách). Další informace
NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID
Pokud v Chromu chcete mít nejvyšší úroveň zabezpečení, zapněte vylepšenou ochranu
Web www.egd.cz vaše informace běžně chrání šifrováním. Když se prohlížeč Chrome k webu www.egd.cz pokusil připojit tentokrát, web vrátil neobvyklé a nesprávné identifikační údaje. K tomuto problému může dojít, pokud se za web www.egd.cz pokouší vydávat nějaký útočník nebo pokud bylo připojení přerušeno přihlašovací obrazovkou sítě Wi-Fi. Vaše informace jsou i nadále v bezpečí, protože prohlížeč Chrome připojení přerušil dříve, než došlo k odeslání jakýchkoliv dat.

Web www.egd.cz teď nemůžete navštívit, protože používá zabezpečení HSTS. Síťové chyby a útoky jsou obvykle dočasné, tato stránka pravděpodobně později bude fungovat.
na desktopu mě funguje ale na noťasu ne zkoušel jsem i připojit NB pomocí sítového kabelu ale pořád na NB díky

Slušný občan by čakal nejaký AV hlboko, do systému nacpatý do Registrov, *dll. a spol. kernel bežiac na pozadí, ale špicľovací Eset si cpať do W7? Main Gáát.

MS disponuje vlastným AV pre W7. (Až na jeho onániu).

Vyraz Eset. Predstavujú zlo, šmejdov.

Nejaké múúdre rady, zdes:
https://kinsta.com/knowledgebase/neterr-cert-authority-invalid/

Zrejme nastala ašíbka v podobe error po zmene ozimného času v očakávaní príchodu slušného, poctivého, prajného, pracovitého, socialistického, sovietskeho "ded maróz".

bajpasuj svoju W7:
https://lnk.sk/qacs
pass: 2020

Po rozbalení zipky poklikaj na inštalačné skripty *bat, nejako sa vec otelí. Reštart PC.

Spusti "enable automatic" v Services: BITS a WU. Spusti záplatovanie sedmy.

Máš komplet aktualizovaný windows 7?
Lebo podľa všetkého ti iba chýba koreňový certifikát QuoVadis. A to si vieš hneď skontrolovať po kliknutí na vlastnosti certifikátu, kde vidíš celú cestu k certifikátu, vid obrázok.

[QuoVadis CA]

a okrem iného, vidno že o tú stránku egd.cz sa niekto stará, podporuje totižto len TLS 1.2
treba to povoliť, ak náhodou nie je

https://docs.microsoft.com/en-us/mem/configmgr/core/plan-design/security/enable-tls-1-2-client
https://support.microsoft.com/sk-sk/topic/aktualiz%C3%A1cia-na-povolenie-protokolu-tls-1-1-a-tls-1-2-ako-predvolen%C3%BDch-zabezpe%C4%8Den%C3%BDch-protokolov-v-syst%C3%A9me-winhttp-vo-windowse-c4bd73d2-31d7-761e-0178-11268bb10392

krámy od esetu mají povícero verzí: čistý nod bych ještě chápal.
ale odpad smart security, internet security a jiné frikulínské balíky nemají v pc co dělat.

k aktualizacím: třeba součástí sp2 nebyl update na ie11, který zas má nějaké updaty certifikátů. a samozřejmě taky ne edge for win7.

jinak já se na tu stánku https://www.egd.cz/casy-platnosti-nizkeho-tarifu dostanu i se zastaralým firefoxem pod win xp. jen nevedu pochybný antivirový odpad.