Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zhodnotenie pc zostavy

Kamarát ma poprosil aby som mu zostavil čo najlacnejšiu zostavu na ktorej sa bude dať pracovať a hrať nejake nenáročné hry. Spravil som mu zostavu bez GPU lebo su drahé a zatiaľ bude fungovať na integrovanej.Chcel zostavu do 500eur tak som sa snažil čo najviac priblížiť k jeho cene. Mal by niekto návrh na úpravu alebo je všetko ok?

https://www.alza.sk/nakupni-seznamy.htm?sharelist=78656F6D6C71677A7

kdysi ta sestava fungovala, i když s nějakým divným bastlením ovladačů a povolováním interní grafiky.
(díly jsou sice nové, ale jestli to skládala alza, co tak asi dělají s krámy, co jim tupé děti chodí neustále reklamovat, protože neumí nainstalovat ani zdroj)
teď je něco z toho samo od sebe úplně mrtvé.
zkus ještě to málo co jde otestovat - osadit jednotlivé ramky, samozřejmě cmos reset.