Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Errory her a icq

Ahoj, v pátek jsem reinstaloval windows. Další den po reinstalaci za mnou pišel můj bratr, že mu nejdou hry, respektive, že ma hry neustále hážou errory. A opravdu, zahral jsem si Warcraft3 a WoW a oboje padalo tak po 2ou minutách od spuštění dané hry. Vyskočí tabulka Fatal Error, nebo Critical error a hra se vypne. Při reinstalaci jsem chybu neudělal, nebo aspoň myslim. Nainstaloval jsem chipset, grafiku, directX, codeky, ovladač na monitor atp. Mohl by mi někdo prosím poradit?? Nvm čím to je.
Pár technických věcí: grafická karta: ATI Radeon X1950 GTI, hlavní ovadač: ati2dvag.dll
operační system: Microsoft Windows XP Professional (5.1 sestavení 2600)
verze rozhraní directX: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)

Prosím, mohli byste mi někdo poradit? Už nvm co s tim. Moje ICQ 470884435.
Děkují mnohokrát.

Tak sem udělal to, že jsem nainstaloval aktualizace windu, tj. SP Net Frame Work a nějaký další blbiny. Padat už to nepadá...je to lepší, rovnou se resetuje pc. Tak teď už mě napadá jen instalovat dX 10, páč tam mám 9. Jináč nemám páru.