Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojeni utp kabelu

Zdravim.
Nevim jak zapojit konektor na utp kabel

Na obou stranach je switch. Jsou sponeny kabdlem ktery je prerusen na 2 mistech.

Sw1 a1==a2 S1 b1==b2 S2 c1==c2 sw2

Sw1 a sw2 switch
S1 S2 plastova spojka
A1 a2 nacvaknuto jako T568B
C1 a c2 taky T568B
B1 je T568A
B2 neni pripojeno vubec
== je utp kabel

Dotaz: jak nakrimpovat B2 aby to fungovalo? Pristup k B1 neni.
Diky

Kup nový kabel a zajisti si přístup. Že není přístup je jen výmluva. Hlavně nechápu větu " Přístup k B1 neni". Jak není přístup? Ten kdo to montoval to dělal telepaticky nebo jak? Všechno jde. Kdybych měl do zdi vysekat drážku, tak natáhnu kabel. Ale Tvá věc a jen moje malá rada.

To Ti fungovať nikdy nemôže...Po trase v kábli miešaš T568B a T568A... Pokiaľ by bol jeden koniec A a druhý B - switche sa s tým vysporiadajú, ale Ty kábel (je úplne jedno, že pomocou spojky) prehadzuješ raz tak, potom inak a zase naspäť...