Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Netrefim se na posuvnou lištu (raklama)

Vpravo na obrazovce je svisle lišta na posouvání obrazu nahoru a dolu.
Tališta je příliš úzká / cca 4 mm/
Když chci posouvat často kliknu na reklamu,která bývá vlevo od toho.
Dá se s tím něco dělat ?
Změna předmětu, původně: raklama (JaFi)

No buď benzín alebo naftu alebo možno máš auto na vodík, alebo elektrické? Oh a to nehovoriac koľko druhov benzínu a nafty existuje... To je jedno, skús všetko za radom, a ak náhodou auto vybuchne, lebo do elektrického auta natankuješ naftu, kúp nové.