Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 27" monitor vs 24"

Dobrý den. sháním monitor do cca 4.000. nejsem profi hráč, takže na běžné užití. realně se rozhoduju mezi těmihle https://www.alza.cz/24-samsung-c24rg50-d5597534.htm?o=2 a https://www.alza.cz/27-samsung-c27f396-d5091474.htm . momentále mam grafiku jen 1050ti 4Gb nvidia. jak je to s tim FullHD na 27" monitorech? je to opravdu takova hrůza? Pc mam primárně na hraní, nebo na filmy a internet. nebo jiný návrh na monitor? děkuji
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

Dell nebrat - covid tu firmu voddelal, jinak si ty smejdy, ktere zacali produkovat, nedovedu pochopit. Jeste pred rokem bych rekl, ze neni nic lepsiho nez Dell, ale dnes to uz neplati.

Jestli vzit 1920x1080 27" monitor nebo 24" monitor, tak ja rikam, jednoznacne 27".

Jestli vzit 1920x1080 27" monitor nebo 2560x1440 27" monitor, tak uz bych byl silne na vazkach. Asi pro hry dobry fullHD, ale na internet radeji quadHD.

V současné době má výběr celkem ulehčený, protože grafické karty stojí nehorázné peníze a vzhledem k tomu jakou grafickou kartu má, tak bych do QHD nešel. A sám píše v dotazu, že PC má primárně na hry.