Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi nainstalovat hra - Unarc.dll

Snazim se nainstalovat hru na Windows 10, ale neustale mi to hazi chybu:

An error occured while unpacking: Unable to write data to disk! Unarc.dll returned error code: -11. ERROR: archive data corrupted (decompression fails)

Toto se mi stava pri instalaci u vice her s rozdilnou velikosti od 20GB az do 100GB. Neni problem v instalacce, protoze na druhem PC se to nainstaluje bez problemu.
Mam uplne cerstve Windows, vcera nainstalovane z officialniho Media Creation Tool. Updaty vsechny stazene a nainstalovane.
Zkousel jsem to nainstalovat na systemovy disk (SSD) i na datovy disk (HDD), ale se stejnym vysledkem.

Zkousel jsem vsechny kroky z tohoto clanku, ale bez uspechu: https://medium.com/pcfixes-com-tech-support-windows-apple-google/isdone-dll-933d6fc91ffd
Tedy:
1. Zvetsit pagefile.sys. Na jednom i obou discich, ale bez upsechu.
2. Stahnout obe DLL z netu. Prekopiroval jsem do System32. Akorat regsvr32 na ne neprosel a hlasil chybu (The module failed to load).
3. Memory test - mam jednu 8 GB ramku. Windows Memory Diagnostic tool zadnou chybu nenasel.
4. RAM capacity - hlasi 8GB a vyuziti kolem 40%, takze asi vsechno v poradku.
5. V Safe modu mi to nejde nainstalovat.
6. Swap files mi prijde to same jako zvyseni Virtualni memory, coz jsem delal uz v kroku jedna.

Muzete mi nekdo prosim poradit, co mam delat, abychom tento problem vyresil?

Omlouvam se, nejak jsem ty otazky prehledl.
Instaluji to z instalacky z internetu. Instalacka na druhem PC funguje.
Jak mam zkontrolovat SMART hodnoty?
I drive s tim prave byly totozne problemy. Proto jsem preformatoval cely system. Doufal jsem, ze to pomuze. Ale zda se, ze zavada bude na HW.

Můžeš u té instalačky zkontrolovat kontrolní CRC součet (MD5)?
Na druhém PC použiješ stejnout (staženou) instalačku nebo ji znova stahuješ?
SMART hodnoty ti zobrazí např. program Crystal Disk Info.

Zkusil bych instalačku stáhnout na jiném PC, uložit na externí disk a pak zkusit spustit instalaci u sebe.

Instalacka stazena na druhem PC, tam vsechno funguje, instalace probehne. Pouziju stejnou instalacku na "problemovem" PC a hazi to chybu. Ktere SMART hodnoty te zajimaji? Crystal disk info pise, ze health u obou disku je GOOD. Hdtunem jsem projel oba disky a zadnou chybu to nenaslo.

Crystal disk info pise, ze health u obou disku je GOOD

zas tak moc kritických chyb ty smart parametry nesledují, respektive se nedá věštit na 100%.
zajímá tě id 05, c5, c6, teoreticky c7.

Pouziju stejnou instalacku na "problemovem" PC a hazi to chybu.

pořád to vidím spíš na nekompatibilitu ram než hdd. nějak si pomož a vyměň paměťový modul nebo ssd a uvidíš, co zabere.

máš tam chyby c7 = crc error, ty mají být vždy 0. cokoli navíc je špatně.
--> vyměň datový kabel ssd a zapoj jiný datový konektor, to bývají nejčastější příčiny této chyby.

i když windows sahají na druhý disk, zároveň můžou něco řešit se swapem, nebo požadavek na čtení z hdd vyvolává aplikace, která si chce něco poznačit do tempu na ssd.
nebo je tvá knihovna unarc.dll zapsaná v registrech, které samozřejmě leží na c: = ssd, čili se čte z nespolehlivě připojeného ssd.