Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrátová sluchátka dotaz

Ahoj, potřebuju poradit. Nikdy jsem neměl bezdrátové sluchátka, tak se chci zeptat na info. Pokud si koupím bezdrátové sluchátka, která by měla jít připojit přes bluetooth, půjdou kromě mobilu připojit i na PC/PS4 ? Předem díky za odpověď

Moje pomerne drahy Bluetooth sluchatka se na PC nedaji pouzit jako komunikacni, tak pozor na to, jestli je chces pouzivat treba na TeamSpeak, Zoom nebo tak, protoze na PC nefunguje mikrofon. Pry se to da oblbnout nejakou zmenou nejakych profilu, ale potom zas jedou jenom mono.
EDIT: Windows 10

Co to je za sluchatka?

Zkousel jsi jiny bluetooth adapter? Vis jiste, ze je to tema sluchatkama?

Pouzivam BOSE QuietComfort 35 II a Denon AH-GC25W, oboji bez problemu. Adapteru jsem zkousel vicero (na ruznych PC, vsude Win10) bez problemu.

Kdyz se podivam na Google a zadam "Bose 700 microphone not working", tak na me vyjede tolik odkazu, ze si rikam, ze soudruzi v Bose zase neco posrali. :-/

Presto bych zkusil dve veci: nemas ten profil ...headset zakazany? Dej ve Zvuku zviditelnit zakazana a odpojena zarizeni.

Updatuj firmware sluchatek na nejnovejsi. Dela se to pomoci mobilu a aplikace Bose Connect.

---

Jinak i na tech QuietComfort 35 II bylo spousta nedodelku, ktere opravil az update firmwaru. Mimochodem ale co jsem si poridil ty Denony, tak jsem zjistil, ze Bose je vic znacka nez skutecna kvalita, bohuzel. :-/

Ja to na konference nepouzivam, na to mam normalni USB sluchatka, takze me to zas tak moc nevadi. Pokusem o reseni jsem uz stravil par hodin a hazim na to bobek. Jen jsem na to chtel upozornit puvodniho tazatele :)
Na poslouchani hudby jsou ty Bose skoro nepouzitelny, protoze nemaji vysky, zato maji neuveritelne prepalene basy, ale ja je mam jen jako ochranu sluchu, protoze maji obstojny (podle recenzi) noise cancelling. Ekvalizer funguje jen na mobilu, coz je mi na nic.
Kvalitu zvuku bych prirovnal k dratovym Zalmanum za tri stovky - tem ovsem funguje mikrofon :)
Celkove vzato - Bose uz nikdy.