Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Linux Mint: Grub: Štart systému z iného disku

Mal som v počítači 2 disky. IDE a SATA. Nainštaloval som Mint a všetko išlo. Potom som vybral IDE disk, keďže je tam zbytočný. Nastal problém, pretože Grub zrejme chce spustiť systém z sdb a po vybratí disku sa z neho stal sda. Myslím, že inde problém nebude. Vedel by mi niekto poradiť, čo s tým spraviť?

Takže musím sa priznať, že som si spomenul, že pred inštaláciou Mint som odpojil IDE disk a teda prehodené neboli. Mint nakoniec sám od seba zhruba po pol hodine naskočil. Takže netuším čím to bolo, ale mnou predpokladaný problém to nakoniec nebol. Takže ďakujem za pomoc a ospravedlňujem sa.