Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teplota CPU A Gpu u ntb Acer nitro shale black

Ahoj je bežné že u herních notebooku při plné zátěží teplota u procesoru AMD 5800 7.generace je 90 stupňů ? Počítač jsem si kupoval včera a měřím teploty pomocí programu nitro sense od výrobce..
Zajímá mě jak dlouho to tak může vydržet než to odejde ? Četl jsem že při takových teplotách se tomuhle procesoru nic nemůže stát... prý to přímo řekli výrobci..
ale nevím nevím no...
Tak stejně i u gpu RTX 3060 Plná zátěž a vystřeli to na těch 78... co myslíte reklamovat a nebo zůstat v klidu ?
PS: Běžné teploty při normální zátěří CPU: 40 A gpu: 37 Cca.
Kdyžtak díky za odpovědi a rady..

Změna kategorie, původně: Hardware (host)

chladím si to podložkou ale stejně to není nejlepší... co jsem koukal na stránky od vyrobce toho notebooku tak ty teploty jsou v normě ale i tak na předchozím ntb msi jsem měl teplotu max 75 stupnů tak nechci aby se mi to spalílo třeba do konce za měsíc protože jako hraju dost často ty naročnější hry Hell let loose, Mount a blade bannerlord atd..