Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rozhranie WEB stranky na Mobilnom zariadení

Dobrý deň, chcel by som sa prosím vás spýtať ohľadom mojej Web stránky ktorú som začal budovať len narazil som na jeden problém.. A to je ten že pri mobilnom zobrazení webu sa tam objavuje text ktorý by sa zrejme nemal, (prikladám link) .. Neviete niekto prosím čo s tým? Skúšal som asi všetko :D webstranka: www.davidhuml.sk

:>: https://ibb.co/Db9Rs4B

Dělá to tato část HTML kódu:

<div class="edgtf-position-right-inner">
								<div id="block-5" class="widget widget_block edgtf-right-from-mobile-logo"><div class="wp-block-group"><div class="wp-block-group__inner-container"><h2>Archív</h2><div class=" wp-block-archives-list wp-block-archives">Žiaden archív na zobrazenie.</div></div></div></div><div id="block-6" class="widget widget_block edgtf-right-from-mobile-logo"><div class="wp-block-group"><div class="wp-block-group__inner-container"><h2>Kategórie</h2><ul class="wp-block-categories-list wp-block-categories"><li class="cat-item-none">Žiadne kategórie</li></ul></div></div></div>							</div>