Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Windows 11 na starý notebook - zvládne to?

Ahoj, mám starý notebook (HP ProBook 4520s), který samozřejmě není podporován Windowsem 11. Budu provádět přeinstalaci systému a zvažuji, že bych rovnou vyzkoušel Windows 11. Má otázka zní, zda nebude Win11 na notebook příliš náročný a nebude se pak vlivem novějšího systému sekat? A nebo zda byste doporučili zůstat raději u Win10. Díky za odpovědi.

Změna kategorie, původně: Software (host)

Osobně jedu pořád na Win7. Sice splňuji požadavky přejít i na Win11, ale nevidím jediný důvod, proč přecházet ze systému, který funguje jak očekávám. Win 10 i Win 11 jsem testoval ve virtualu. Není to vyloženě špatné, klidně to vyzkoušej. Důležitá data měj samozřejmě zálohovaná.

Nespoustim kazdou hovadinu a nelezu tam, kam nemam. Na siti jsem za NAT. Provozuju to takhle uz nekdy od Win2000, zavirovane jsem to mel snad jednou, kdyz jsem po kratkou dobu mel nainstalovany nejaky antivir, ktery to stejne nezachytil a prisel jsem na to nahodou.