Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mam nekompatibilnu RAM s doskou ?

Ahojte, kupil som novu RAM 2x8 GB kingston fury DDR4 2666 Hz CL16-18-18 1.2 V a nejde mi to rozbehnut na zostave doska: MSI Mortar B150M , Intel I5-6500, GTX 1060 6GB. Ani do Biosu sa nefostanem, akoby ziadna RAM nebola vlozena. Je nekompatibilna s doskou alebo kde moze byt problem ? Vopred vdaka za odpovede

kúpil si špatné pamäte pre Tvoju dosku,tieto kingstony podporujú len frekvencie 2400 a 2666 Hz, sú vhodné skôr pre AMD platformu,na doskách,ktoré podporujú nižšie frekvencie pravdepodobne fungovať korektne nebudú nijakým spôsobom...bližšie info viz stránku výrobcu pamätí....