Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrací Alza bitcoin?

Zdravím, neví někdo zda při zrušení objednávky, kterou jsem zaplatil bitcoinem mi pošlou nazpět bitcoin? Nic jsem o tom nenašel. Díky za zkušenost pokud někdo máte.

U zrušení objednávky to bude pravděpodobně stejné jako při vrácení zboží. Ale stačí použít infolinku, jak radí fleg.

Možnosti platby - bitcoin
Rychlá platba kryptoměnou. Budete přesměrování na bezpečnou platební bránu k zaplacení. V případě vrácení zboží bude kupní cena vrácena v českých korunách ve výši uvedené na faktuře. Vrátit kupní cenu v kryptoměně není možné. Aktuálně neumožňujeme hradit objednávku kombinací více kryptoměn avšak částečně uhrazenou objednávku můžete ze své registrace kryptoměnou dohradit.

https://www.alza.cz/strucny-prehled-moznosti-zaplaceni-art112.htm

Tak paní na telefonu taky moc neví, její první odpoveď byla, že platbu odešlou v korunách zpátky na bankovní učet do 3-5dní, když jsem ji řekl, že jsem to hradil z bitcoinové peněženky tak nevěděla o co jde.. Nikde jsem ani nebyl vyzván k předložení bankovního učtu či karty.. tak čekám co odepíšou na email..