Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrací Alza bitcoin?

Zdravím, neví někdo zda při zrušení objednávky, kterou jsem zaplatil bitcoinem mi pošlou nazpět bitcoin? Nic jsem o tom nenašel. Díky za zkušenost pokud někdo máte.

Tak paní na telefonu taky moc neví, její první odpoveď byla, že platbu odešlou v korunách zpátky na bankovní učet do 3-5dní, když jsem ji řekl, že jsem to hradil z bitcoinové peněženky tak nevěděla o co jde.. Nikde jsem ani nebyl vyzván k předložení bankovního učtu či karty.. tak čekám co odepíšou na email..