Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Systém na SSD se po upgrade desky a CPU nespustí

Zdravím, dnes jsem si koupil novou základní desku GIGABYTE B550 X V2, k tomu ještě procesor atd.., ale to není podstatné, když jsem poprvé zapl PC napsalo mi to toto:reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key, mám tam připojené SSD, kde je normálně i Windows. Ve starém BIOSu jsem to vždy lehce nastavil a šlo to. Zde mi to vůbec nejde.
Jinak v BIOSu SSD je napsané, takže připojení a všechno je dobre. Prosím nějak o radu. Díky

Změna hloupého předmětu, původně: Systém (host)

uefi režim by měl zobrazit něco jako bootování přes "windows manager", to tam nevidím.
tvá přímá viditelnost nejshitovějšího ssd na světě spíš naznačuje legacy režim.
ale kdo by se v kom kolotočářském dyzajnu vyznal.

disk jde samozřejmě vytáhnout a připojit na prohlížení k jinému pc.
nebo můžeš tuto novou desku nabootovat z live systému a zkontrolovat data na tom ostudném ssd, případně důležité soubory stáhnout pryč.