Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hromadné smazání spousty souborů na FTP přes CMD

Ahoj,
na FTP máme jednu složku s obrázky, kde je asi 450000 jpg souborů (v jedné složce). Nyní jsme dělali nějakou čistku a mám v txt souboru seznam obrázků, které se musí smazat a je jich asi 200000 (název souboru/řádek). Je nějak možné přes cmd ve windows poslat příkaz, který by to dle toho souboru naráz smazal, protože kdyby se měl spouštět každý příkaz na smazání jednotlivě, tak to bude běžet asi týden.

Díky

Command line příkaz FTP
FTP /? vypíše help, další help po spuštění FTP a napsání ?
Nejprve otevřít spojení a přihlásit se (OPEN, USER)
pak změnit adresář CD
a pak posílat příkazy na smazání souborů pomocí DELETE
na konci BYE nebo QUIT
Z toho celého se dá udělat soubor s příkazy

takže třeba:

ftp -s:prikazy.txt ftp.server.com

soubor prikazy.txt bude obsahovat:

cd \cesta_do_mazane_slozky
delete soubor1
delete soubor2
....
delete soubor200000
bye

díky všem za rady, jelikož to chceme dělat automatizovaně, tak si nejlepší postup bude ten od @Jan Fiala, ale ještě jsem nepřišel na to jak tam dostat ty přihlašovací údaje, protože budu dostávat export toho souboru s příkazy (DELETE NAZEV_SOUBORU.jpg) a ještě před to potřebuji nějak dostat login, heslo a cd CESTA_DO_SLOŽKY...

Ale jinak to funguje, jen zatím vždy musím ty údaje dát na začátek toho souboru ručně no... V nejhorším případě to tam narvu přes command line....

A je tak velký problém na zacatek toho souboru, co dostanes pridat ty 3 radky?
Nebo to bude pravidelna cisnnost, kterou chcete zautomatizovat?
Pak pozadej toho, kdo generuje obsah souboru, aby tam ty 3 radky pridaval.
Pripadne jde napsat programek (slo by to i pres CMD soubor), ktery do toho ty 3 radku po spusteni davky prida a pak spusti vlastni FTP prikaz

Automatizovaně? Proč ne.

Vytvoř si soubor, např. prihlaseni.txt a do něho napiš ty přihlašovací údaje k FTP a cd cesta do složky.
Pak budeš potřebovat ten seznam souborů ke smazaní, např. smaz.txt, každý řádek bude obsahovat delete nazev_souboru.

A do třetice si vytvoř dávkový soubor smaz_soubory_FTP.bat a do něho zapiš:

type prihlaseni.txt >davka.bat
echo. >>davka.bat
type smaz.txt >>davka.bat
call davka.bat
pause
del davka.bat

Je to jen rychlý nástřel, bylo by vhodné ošetřit chybové stavy...