Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ubisoft zrušení účtu

ahoj, snažila jsem se přihlásit do svého účtu Ubisoft. Měla bych mít 2fázové ověření. Ani po změně hesla jsem se do účtu nedostala, nakonec jsem v mailu našla půl roku starou zprávu, že pro neaktivitu mi účet zavřeli :-? Jak jim mám napsat, aby mi účet obnovili, když se nijak nedají kontaktovat, aniž by se člověk nepřihlásil do svého účtu, což jako já nemůžu udělat? Díky za radu.

tak jsem prohledala celý email, kde mi právě zavřením účtu vyhrožovali, ale já si tehdy účet aktivovala kliknutím na jejich odkaz, což napsali, že berou na vědomí. Akorát teď to chce po mně při správném zadání emailu i hesla nějaké kódy, které nemám. Mám nainstalovaný google authenticator, ale žádné kody mi tam nejdou zaslat :.(

8.2 Ukončení účtu nebo přístupu ke Službám z naší iniciativy.

Kdykoliv můžeme pozastavit nebo uzavřít váš Účet a vašich schopnost používat jednu nebo více Služeb nebo část služeb, a to automaticky a dle našeho vlastního uvážení, přičemž:

isme vás formálně požádali o poskytnutí důkazu vaší totožnosti nebo o ukončení činností, chování nebo porušování těchto Podmínek;

máme rozumné důvody se domnívat, že jste porušili tyto Podmínky (včetně Zásad chování) nebo jakékoli konkrétní podmínky týkající se jakékoli Služby;

z jakéhokoliv jiného důvodu v souvislosti s vaším jednáním ve Službách nebo mimo ně;

po předchozím oznámení, pokud je váš Účet neaktivní déle než šest měsíců.