Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se po cca 4 sekundách vypne

Zdravím, koupil jsem počítač a nastal problém s tím, že po připojení do sítě se ihned začne zapínat (na tlačítko zapnutí na předním panelu skříně nereaguje). No a po cca 4 sekundách se to vypne. Zkoušel jsem měnit RAM paměti, grafickou kartu, zdroj, disk zkoušel jsem i jestli není špatně daný procesor a i to bylo bez úspěchu. Nevěděl by někdo co mám dělat s tímhle problémem a pomohl by mi ho vyřešit?

Předem díky

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

Důvod prodeje už teda pravděpodobně víme :beer:
Ale mohlo se to posrat i přepravou (chladič cpu vs deska a házení s tím).

Odpoj tlačítka power a reset z bedny jak už ti tu psali. zkus zapnout šroubovákem spojením těch pinů. Odpoj vše nepotřebné (SSD, půl ramek a podobně)

Vypadá to na desku. Bez jiné desky asi nemáš šanci přijít na to čím to je.