Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky herní notebook vybrat do 60 tis.

Zdravím, dívám se teď nejakou dobou po herních laptopech kolem max 60 tis.

A jelikož tu už jsou i cpu od amd 😀 tak si nevím vůbec rady..

Někdo kdo se vyzná a má zkušenosti s daným laptopem a poradil nějaký do 60 tis?

Hry jako: Warzone, New World, Atd..

Muže být nový nebo i klidně z bazaru.

PS: PC nechci protože jezdím turnusy do Zahranici.

Pozeraj hlavne na grafiku, procesor je podruzny.
16GB RAM ma dnes uz akykolvek dokonca aj neherny nb, takze toto minimum na hranie mat urcite budes.
Dnes sa vyskytuju vacsinu Nvidie v predaji len (AMD moc nie su skladom), takze minimume je 30x0 pri tvojom rozpocte a cim vyssie x tym lepsie.