Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Premium ucty na hellspy i ulozto najednou stahuji rychlosti cca 30kb/s

Jak uz nazev napovida: mam zaplacene premium ucty na hellspy i ulozto, ale z obou serveru najednou ted vecer stahuji rychlosti v prumeru 30kb/s. Vse ostatni jede normalne, na speedtestu namerim svych stabilnich 32Mbps, ovladace z nvidia.com ci hru ze steamu stahuji rychlosti 3,5Mb/s, ale z techto 2 serveru mi to proste najednou absolutne vubec neleze. Muze byt problem u providera? Nejak me nenapada, cim jinym by to mohlo byt.... Dik za odpoved!

Ale to nie je dôvod na obmedzenia rýchlosti. Pokiaľ sa za to platí, aby sťahoval plnou možnou rýchlosťou - tak mu to musí byť poskytnuté - inak prevádzkovateľ serverov Uložto a Hellspy neoprávnene prijímali platby a odpočítavali kredit, lebo nesplnili svoje vlastné pravidlá -
bod: 1.3.16: Kredit” je nenulové kladné číslo vyjadřující velikost (objem) dat, která lze po dobu platnosti kreditu uvedené v Nabídce Poskytovatele stahovat bez omezení rychlosti stahování ze strany Poskytovatele a který lze zakoupit Registrovaným Uživatelem.
a bod: 3.4.1: dostupných pro Registrované Uživatele dle čl. 3.3. těchto Obecných Podmínek s tím, že rychlost stahování souborů uložených na Serveru není ze strany Poskytovatele jakkoli omezována;

Tu https://ulozto.cz/kontaktni-formular môže podať sťažnosť a žiadať o prinavrátenie kreditu pre porušenie ich vlastný podmienok - dôvod - obmedzenie rýchlosti sťahovania pri využití plateného sťahovania.

P.S. Teraz už málo odtiaľ sťahujem, ale pred pár rokmi - platené - podľa nich som to mal mať za 3 minúty - skutočnosť: ani po troch hodinách som sa nedostal na viac ako 20%, ukončil som - ale kredit odpočítali. Podal som sťažnosť - museli vrátiť, pretože som nedostal to, za čo som zaplatil. Vtedy to bola chyba ich serveru, ktorý bral všetko jedným metrom - platené, neplatené - rýchlosť od 100kb/s do 0kb/s.

Tak vcera kolem 23:00 ten problem zmizel a uz to jelo normalne. Dopoledne dnes taky. Ted, ve stejny cas, jako vcera, opet: ulozto i hellspy jede stahovani v prumeru nejakych 50 kb/s. Je teda mozny, ze to je fakt problem ISP?

Ja si to nejak jinak neumim vysvetlit proste. Od o2 mam modem, za kterym je pripojeny router a az nasledne cela ma domaci sit. Uz sem zacal podezirat i muj desktop nebo router, tak jsem vzal notebook a napevno jej kabelem napojil primo do modemu od o2, ta rychlost je stejna jako na mem desktopu. Proste dnes to opet jede v prumerru nejakych 60kb/s. Ono to stahovani jede indentickou rychlosti z hellspy i uloz.to. Jakmile je tam nejaky "spike" treba na 100kb/s, ten spike je na stahovani z uloz.to i hellspy. Neumim si to vazne jinak vysvetlit, nez ze by to bylo u ISP. Vsechno ostatni jede na plnou rychlosti a predkoladam, ze az to dnes zkusim zase kolem 23:00, tak to opet pojede.

asi jsi někdy stahoval více a měli tak dojem, že jim nadměrně omezuješ ostatní platící zákazníky. tak tě mají na blacklistu - tuto informaci ti nikdy nesdělí, je to jejich interní politika.
logicky nezáleží který z tvých notebooků stahuje, jde o tvé připojení.
můžeš ty rychlosti týden sledovat, pak jim poslat výpověď.