Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Premium ucty na hellspy i ulozto najednou stahuji rychlosti cca 30kb/s

Jak uz nazev napovida: mam zaplacene premium ucty na hellspy i ulozto, ale z obou serveru najednou ted vecer stahuji rychlosti v prumeru 30kb/s. Vse ostatni jede normalne, na speedtestu namerim svych stabilnich 32Mbps, ovladace z nvidia.com ci hru ze steamu stahuji rychlosti 3,5Mb/s, ale z techto 2 serveru mi to proste najednou absolutne vubec neleze. Muze byt problem u providera? Nejak me nenapada, cim jinym by to mohlo byt.... Dik za odpoved!

asi jsi někdy stahoval více a měli tak dojem, že jim nadměrně omezuješ ostatní platící zákazníky. tak tě mají na blacklistu - tuto informaci ti nikdy nesdělí, je to jejich interní politika.
logicky nezáleží který z tvých notebooků stahuje, jde o tvé připojení.
můžeš ty rychlosti týden sledovat, pak jim poslat výpověď.