Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je tahle konfigurace vhodná pro GTA4?

Dobrý den chci si koupit počítač:

Dvoujádrový AMD ATHLON 64 X2 4400+
Paměť 2048 MB (2x 1024 MB DDR2)
Pevný disk 500 GB Serial-ATA 300
Grafická karta ATI Radeon XPRESS 2100
SUPER Multi DVD±RW/DL vypalovačka
Zvuková karta 7.1, USB 6x, Síťová karta
OS WINDOWS VISTA HOME

chtěl bych se zeptat jestly je to dobrej počítač a jestly mi nato pude gta4 jestly teda vide na pc(a jestly mi pude na maximalní vykon a nebo na minimální a ještě se mi bude sekat)?
Změna předmětu, původně: poraďtemi (JaFi)
Změna kategorie, původně: Operační systémy (Kurt)

Hej já sem tady nikde nenapsal kolik mi je a jestly mi je 5 nebo 50 to vám může bejt jedno já se vám taky neptám na věk a ja vim co chci za PC ale nevim dobrou konfiguraci a kdyz si zestavim komp na nejakejch internetovejch obchodech tak mi víde na 50-70 tisíc a já nevihodim 60tisíc za to abych pak nerozjel žádnou hru tak jestly by si byl tak ochotnej a postavil mi dobrej komp na hraní novejch her do 30tisíc tak ti budu moc vděčnej ale myslim že se ti to nepovede.

Myslím že TW o tom bude něco vědět, stačí číst. Nám je taky jedno jestlI ti to GTA půjde nebo ne, být Váma tak bach mu neradil nemá to smysl!
A na tom co máš rozjedeš v pohodě hry, vrať se o tři roky zpět... a bude ti stačit to co máš.

To je těžký poradit, když furt jen kombinuješ a vymýšlíš a nedokážeš se rozhodnout. Pokud o PC něco skutečně víš, tak přece není problém (navíc po tak dlouhé diskuzi) vybrat vhodné komponenty do ceny, kterou máš k dispozici. Skoro každej den se tu (na poradně) řeší nějaká nová sestava, určitě není problém si postavit stejnou. Pokud nejsi schopen se sám rozhodnout a nevíš, co vlastně chceš, tak je pak těžko radit.

Teda pánové to byla tak plodná diskuze.
Opravdu obdivuji upřímnou debilitu tazatele.:.(
Jinak zde dávám výsledek benchmarku na GTA 4 tak si z toho udělejte závěr.

Statistics
Average FPS: 11.25
Duration: 37.41 sec
CPU Usage: 100%
System memory usage: 45% (3072 MB)
Video memory usage: 94% (256 MB)

Graphics Settings
Video Mode: 800 x 480 (60 Hz)
Texture Quality: Low
Render Quality: Low
View Distance: 1
Detail Distance: 1

Hardware
Microsoft Windows XP Home Edition
Service Pack 3
Video Adapter: Radeon X1650 Series
Video Driver version: 6.14.10.6891
Audio Adapter: SoundMAX HD Audio
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3800+