Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 27" Dell Gaming S2721DGFA - nemám obraz

Dobrý den,

mám takový problém. Dnes mi došel monitor, a prostě na něm nemám obraz, zapnu ho, ale obrazovka je černá. Nereagují ani tlačítka nastavení na monitoru. Když jsem to spustil poprvé, tak mi to jen napsalo, no DP signal, a poté už nereagoval. Nemá někdo nějakou radu?

Děkuji.

Změna kategorie, původně: Hardware (host)
Změna předmětu, původně: 27" Dell Gaming S2721DGFA (host)

Z manuálu:

Řešení problémů | 57
Řešení problémů VAROVÁNÍ: Před provedením postupů uvedených v této části si přečtěte
bezpečnostní pokyny.
Automatický test
Monitor je vybaven funkcí samostatné kontroly, pomocí které lze ověřit správnou
funkčnost monitoru. Pokud je monitor řádně připojen k počítači, ale na monitoru se nic
nezobrazuje, spusťte samostatnou kontrolu monitoru provedením následujících kroků:
1. Vypněte počítač i monitor.
2. Odpojte video-kabel ze zadní strany počítače. Aby byl zajištěn správný průběh
samostatné kontroly, odpojte od počítače všechny digitální a analogové kabely.
3. Zapněte monitor.
Pokud monitor nedetekuje obrazový signál a funguje správně, na obrazovce by se
mělo zobrazit okno (na černém pozadí). V režimu samostatné kontroly svítí indikátor
napájení bíle. V závislosti na vybraném vstupu se také po obrazovce může posouvat
jedno z následujících dialogových oken.

Chybí obraz
/ indikátor
napájení nesvítí
Chybí obraz • Ujistěte se, že je řádně zapojen video kabel
spojující monitor a počítač.
• Pomocí jiného elektrického zařízení zkontrolujte,
zda funguje elektrická zásuvka.
• Stiskněte zcela tlačítko napájení.
• Zkontrolujte, zda je v nabídce Vstupní zdroj
vybrán správný zdroj.

Zkoušels?