Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktory u notebooku hrají i po připojení sluchátek

Jemi jasné, že toto je naprosto hloupý dotaz, ale... Od včerejška mám Linux mandriva a řeším problém, že zapojím sluchátka a reproduktory u notebooku hrají dále. Zapojím je samozřejmě dobře a nadoraz. Zvuk jde i ze sluchátek i z reproduktorů... Poradí někdo jak je vypnout prosím???

Změna předmětu, původně: Reproduktory u notebooku (host)

Může to být chyba i sluchátek a je to více jak 60% já mám například sluchátka od Sony dostal jsem je k mobilu a když je zapojím na PC tak mi to hraje i v sluchátkách ale i nahlas je to tím že ty sluchátka jsou pro ten mobil a mají na sobě Handsfree nebo tak něco :D