Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání pořadů a filmů v Telly.

Dobrý den. Mám předplacenou internetovou televizi Telly. Zhruba po půl hodině přehrávání (nemám přesně změřeno) se film začne sekat a to podivným způsobem. Film se na 5 vteřin sekne, ale na pozadí jakoby běží dál (je vidět odpočítávání) pak zase 5 vteřin běží a to se opakuje pořád dokola.
Internet je rychlý Odezva(ping) 11 ms
Stahování(download) 92,50 Mbit/s
Nahrávání(upload) 78,54 Mbit/s
GPU ani procesor se nehřejí. Čím by to mohlo být? Děkuji za odpověď. :beer::beer::beer:

To máš přes webový prohlížeč? Zkoušel jsi i jiné prohlížeče?
Je možné, že je nějaký problém s cache - občas zkus použít Ctrl+F5.
Může pomoci i přepnutí kanálu (jinam a zpátky).
Mám stejné rozhraní (podle stránek na Telly), ale mi se to zasekává jenom občas (někdy jednou i za několik dní).

Ta tebou uváděná rychlost není směrodatná, záleží i na tom, kolik klientů na tom poskytovatel TV živí.