Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace grafické karty

Dobrý den mám dotaz. Mám grafickou kartu Radeon HD 4850. Chci si do ní stáhnout aktualizace ale nepodporují win10. Nemohl by mi někdo poradit kde stáhnout nebo nějaká rada. Ve správci zařízení mi svítí vykřičník u grafické karty. Ale když dám aktualizovat tak to napíše že mám aktualizovanou kartu a nabídne to možnost abxg ji stáhl u výrobce. Ale tam mi nejde.

pre túto kartu existuje len systémový basic driver verzie 8.970.100.9001 od microsoftu z windows update,žiadny iný ovládač pre dotyčnú kartu pre win10 neexistuje,už je to EOL produkt,posledný plnohodnotný ovládač od AMD bol pre win7 a 8.1 a oficiálna podpora bola už ukončená.....

Nazdar.
Jestli mas Windows 10, tak si pro svou HD 4850 Vapor stahni ADRENALIN z 2020 verzi 21.11.2.
Aktualizaci bych ti urcite doporucil, ne vylozene pro HW zavadec, ale pro softwerovou stranu (i kdyz jen nativne) kterou muzou nektere aplikace vyzadovat nebo bez ni nemusi fungovat spravne.
- Na stahnuti zde : ATI Radeon HD 4850 v.21.11.2 Windows 10 / Windows 11 64-bit / - LINK 2 https://drivers.amd.com/drivers/non-whql-radeon-software-adrenalin-2020-21.11.2-win10-win11-64bit-nov11.exe
- Take bych ti doporucil aktualizovat knihovnu DirectX : https://www.microsoft.com/fr-fr/download/confirmation.aspx?id=35