Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem herního PC pro syna

Dobrý den, potřebuji poradit s koupí předem sestaveného herního PC pro syna. Máme vyhlídnuté 2 PC v odkazu níže.
Který je podle Vás dobrá volba za tyto peníze a nebo byste měli tip na lepší? Úplný strop je tedy 35k. Víc peněz dát bohužel nemůžeme.
Na PC syn hraje hlavně Assassin's Creed Valhala a Far Cry.
Děkuji moc za rady.

https://www.alza.cz/porovnani.htm?c=sklRB4a7t4;sklRB4b11c

Jiste za normalnich okolnosti mas pravdu, ale nejsou graficke karty, takze si PC na miru nepostavi, protoze do nej nesezene grafiku.

---

Nejlepe by bylo, kdyby to tazatel odlozil a synovi koupil k vanocum neco jineho. Nicmene s obema ocima zavrenyma bych mu poradil to druhe PC s GeForce RTX 3060 12GB, bohuzel tyhle sestavy, kde je neco osizeneho, jsou jedina moznost, jak se dnes dostat k herni grafice.

Žádnou!

639,-€
https://www.mindfactory.de/product_info.php/8GB-PowerColor-Radeon-RX-6600-XT-Red-Devil-8G-OC--Retail-_1421366.html

https://www.czc.cz/291203,253607,311755,327244,265877,274701,282687/kody

W10 už pořešíš.

Poskládejte si PC sami, syn z toho bude mít podstatně větší radost a zážitek k tomu.
Z nákupu v Německu žádné obavy, nakupuje nás tam spousta.
Založíš účet u firmy zabývající se přeposíláním zásilek, např. https://www.znemecka.eu/cenik a za pár kaček máš balík v Zásilkovně.

RedMax:
Grafik jsou 3 prd..., nešiř bludy

Podivej se na jakykoli cesky obchod, grafiku nesezenes.

Mindfactory do CR nezasila a pres firmy preposilajici z Nemecka si dovolim upozornit, ze je to zcela bez zaruky. Pro nekoho je 600 ECEK nic, ale pro koho je to hodne penez, bude mit poradny bobky, aby se zrovna jeho karta po ceste neztratila.

Kolik let je synovi? Bode na tom počítači chtít dělat i něco jiného než pařit? Co se dohodnout s ním, ať si to sestaví nebo vybere sám, dát mu jen finanční limit?
Protože ať mu vybereš co chceš, zkonzultuje to se známými a asi dojde k názoru, že je to špatné.
:beer:

ty sestavy jsou v poradku, az na "noname" komponenty u zelenozmrda jsou papirove stejne (a stoji podobne). tam ani neni moc co menit.

necekam, ze na tom dite bude delat cokoliv jineho nez imrvere parit hry a 0.1% casu delat stupidni powerpointy do skoly.

Vzal bych tu sestavu s 3060 a podle toho jak sem se díval na ostatní velké eshopy bych to vzal hned.
Pokud chceš ušetřit je ta první hrubým odhadem o 10procent pomalejší, záleží hra od hry... a některé hry mají radši nvidii. Vysloveně chyba podle mě není vzít ani jednu ani druhou.

Zdá se, že se takové sestavy vyprodávají a třeba tsb má za 31tisíc grafiku 1660. Předtím měli za 35 něco podobného. Cena dolů do vánoc určitě nepůjde, spíš to zmizí z obchodu.

Nějaké skládání sestavy dnes není vhodné, grafiky samostatné stojí přes 20k.

Pro fanoušky nákupu z ebaye a podobně..měsící stará 3060 mi zdechla, byla koupená v čr.