Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem herního PC pro syna

Dobrý den, potřebuji poradit s koupí předem sestaveného herního PC pro syna. Máme vyhlídnuté 2 PC v odkazu níže.
Který je podle Vás dobrá volba za tyto peníze a nebo byste měli tip na lepší? Úplný strop je tedy 35k. Víc peněz dát bohužel nemůžeme.
Na PC syn hraje hlavně Assassin's Creed Valhala a Far Cry.
Děkuji moc za rady.

https://www.alza.cz/porovnani.htm?c=sklRB4a7t4;sklRB4b11c

Vzal bych tu sestavu s 3060 a podle toho jak sem se díval na ostatní velké eshopy bych to vzal hned.
Pokud chceš ušetřit je ta první hrubým odhadem o 10procent pomalejší, záleží hra od hry... a některé hry mají radši nvidii. Vysloveně chyba podle mě není vzít ani jednu ani druhou.

Zdá se, že se takové sestavy vyprodávají a třeba tsb má za 31tisíc grafiku 1660. Předtím měli za 35 něco podobného. Cena dolů do vánoc určitě nepůjde, spíš to zmizí z obchodu.

Nějaké skládání sestavy dnes není vhodné, grafiky samostatné stojí přes 20k.

Pro fanoušky nákupu z ebaye a podobně..měsící stará 3060 mi zdechla, byla koupená v čr.