Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se dostat z nouzového režimu ve WIN 10

Pánové dávám sem návod jak se dostat z nouzového režimu ve Win 10. Není to tak, jak tvrdí internet, že stačí restart! Po restartu je tam stále nouzový režim, a v něm nefunguje základní vyhledávání, takže se nedá jen tak vypnout. Jediné řešení je následující: vlezt na hdd C, tam do Windows, tam do Systém 32, a tam hledat MSCONFIG, a ten spustit. A tam jde měnit na normál a nouzový režim. Poté restart a je hotovo.

MS Config je pro nastavené spouštění Windows pro specifické účely.
Pokud změníš spouštění z normálního na nouzové, pak to zase musíš změnit zpět na stejném místě, kde jsi to před tím nastavil.

Takže jde o to, jestli sis v MSConfig změnil spouštění Windows do nouzového režimu nebo jestli jsi nastartoval Windows do nouzového režimu přes klávesy třeba při startu.
První způsob je trvalý a bude platit dokud jej opět nezměníš
Druhý způsob je jednorázový a po restartu jsi zase v normálním režimu

To vypadá jako návod pro američany :-) , chybí tu už jen návod jak zhasínat v lednici, pokud je otevřená..
I kdyby se vlákno jmenovalo "Jak se dostat z nouzového režimu ve WIN 10, pokud si změníte konfiguraci na restartování do nouzového režimu..." , přijde mi to celý padlý na hlavu.